Vaše otázky

Máte otázky, ktoré sa týkajú našej spoločnosti? Zaujalo Vás niečo z našej ponuky? Máte záujem sa  dozvedieť viac o nízko-energetickom stavebnom systéme?

Napíšte svoju otázku v priloženom formulári a v čo najkratšom čase uverejníme odpoveď. Odpovede sú uverejňované v poradí podľa dátumu prijatia otázky.

Rubrika Otázky a odpovede nie je zriadená na základe zákona 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám. Je to služba nad rámec zákona, ktorej cieľom je vychádzať v ústrety zákazníkom a uľahčiť ich prístup k niektorým odpovediam.

Prosíme vás o slušnú formuláciu vašej otázky. Obsah tejto stránky by mal rešpektovať vzájomnú ústretovosť a toleranciu. Provokácie, hanobenie a urážky budú ignorované a príspevky s uvedeným obsahom nebudú publikované, alebo budú redakčne skrátené.

Položením otázky jej autor zároveň udeľuje súhlas spoločnosti Meissen, s.r.o na zverejnenie svojho mena a priezviska. Spoločnosť Meissen, s.r.o si vyhradzuje právo neuverejňovať a neodpovedať na anonymné otázky.

Komentárov  

#2 Meissen, s.r.o 2016-02-15 06:50
Dobrý Deň. Samozrejme nieje problém vypracovať akúkoľvek cenovú ponuku. Stačí keď nás budete kontaktovať emailom, telefonicky alebo osobne. Tešíme sa na možnú spoluprácu.
Citovať
#1 Peter 2016-02-14 09:24
Dobry den,chcem sa spytat,ci by ste mi vedeli vypracovat pribliznu cenovu ponuku rodinneho domu aj z ineho katalogu? Mam vybrany typ domu,ale potreboval by som tam mensie upravy podla mojich predstav.dakujem
Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Revolučné stavebné materiály

energetická úspora oproti tradičnej výstavbe.

Ekologické

Úspora energie až 30%

Krátka doba výstavby

Tento web používa na zlepšenie svojich služieb súbory cookie. Používaním tohto vyjadrujete súhlas.