Skip to main content

Aktuálny katalóg domov - Stiahnuť katalóg

Poznáte výhody suchých podláh ?

Betónové podlahy sú síce považovane za štandard, ale nie sú vhodné na každú situáciu. Prerábate podkrovie a potrebujete pevnú podlahu, ktorá nadmerne nezaťaží strop? Alebo chcete aby rekonštrukcia prebehla rýchlo bez zbytočného čakania a radi by ste sa vyhli mokrým procesom? V tom prípade zabudnite na betón a rozhodnite sa pre suchú výstavbu z dosiek od spoločnosti LINZMEIER, ktorá prináša produktovú radu  LINITHERM® s podlahovými doskami PGF, P OSB, P OSB Plus a PAL.

Hlavným dôvodom na rozhodnutie sa pre podlahy z LINITHERM® dosiek je ich nižšia váha a jednoduchá manipulácia. Preto sú ako stvorené na použitie v podkrovných priestoroch či pri stavbe montovaných domov z THREE systému®.

Tieto dosky izolujú celoplošne a priebežne vďaka špeciálnym spojom hrán, ktoré značne uľahčuje finálnu povrchovú úpravu. Ponúkajú maximálnu tepelnú izoláciu a vynikajúcu krokovú nepriezvučnosť. Práve pre mnohé uvedene výhody sa naša spoločnosť MEISSEN s.r.o. rozhodla využívať tieto systémové dosky.

Použitie suchej podlahy znamená aj menšia vlhkosť na stavenisku, čo je veľkou výhodou počas výstavby montovaných domov z THREE systému®. K ďalším výhodám suchej výstavby patri výrazná úspora času, ktorá poteší nielen zhotoviteľov, ale aj konečných užívateľov. Bez čakania a času potrebného na vyschnutie, je možná okamžitá zaťažiteľnosť.