Skip to main content

STIAHNI SI AKTUÁLNY KATALÓG DOMOV   kliknite TU !

Nie len ekonomicky, ale aj ekologicky

Pri predstave ekologického domu väčšine ľudom napadne nízkoenergetická drevostavba.

Skutočne však ide o využitie prírodných materiálov. Materiály, ktoré sa dajú ekologicky vyrábať, pri výstavbe s nimi nevzniká zbytočne veľa odpadu a sú recyklovateľne. Bývanie v takom dome je zdravotne nezávadné a prijemné z pohľadu kvality vzduchu či akustiky.

Spoločnosť MEISSEN s.r.o. v spolupráci s firmou LINZMEIER ponuka pre ekologické domy špeciálny rad izolácie LINITHERM®, ktoré sú ocenené značkou PURE LIFE.

Pečať „pure life“  je značkou kvality životného prostredia pre tepelno-izolačné materiály z PU, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá a ktorých výroba sa pravidelne kontroluje.

Spoločnosť MEISSEN s.r.o. dbá na kvalitu a ekologickosť materiálov. Ďalším z materiálov, ktoré používa je MGO doska. Tento stavebný materiál z dostupných a najmä obnoviteľných zdrojov má pozitívny vplyv na zdravie a bezpečnosť užívateľov stavby a rovnako tak predlžuje životnosť investície. Výrobný proces zaisťuje veľmi malú spotrebu energie a minimálny dopad na životné prostredie.

Okrem ekologického rozmeru spĺňajú domy od spoločnosti MEISSEN s.r.o. najvyššie požiadavky na teplotechniku, statiku, akustiku a bezpečnosť. THREE systém® vďaka suchej výstavbe prináša aj rýchlosť, čistotu a efektívnosť.