Skip to main content

NOVÝ KATALÓG RODINNÝCH DOMOV   stiahnite TU !

Spoliehame na overené materiály: THREE systém®

Inovatívne riešenia, stabilné materiály.

V dnešnej dobe je dôležité nie len rýchlo a efektívne stavať, ale aj zohľadňovať environmentálnu udržateľnosť a kvalitu použitých materiálov. A práve kombináciou kvalitných materiálov so skúsenosťami našej firmy a pokročilými technológiami vznikol konštrukčný THREE systém®. Nosným prvkom je LVL – konštrukčne vrstvené drevo, izolačným materiálom je kvalitný  PUR panel  Linitherm®, stavba je uzatvorená plným záklopom z MgO dosky. THREE systém® je jedinečné spojenie najmodernejších ale zároveň stabilných a overených, stavebných materiálov dokopy v jednom stavebnom systéme.

Energetická Efektivita:

Systém integruje pokročilé izolačné materiály a technológie, ktoré znižujú energetické straty a zlepšujú tepelnú účinnosť budov. To prispieva k nižším nákladom na vykurovanie a chladenie.

Ekologická Udržateľnosť:

Používanie recyklovaných a ekologicky šetrných materiálov je kľúčovou súčasťou Three systému®. To minimalizuje ekologickú stopu stavebných projektov.

Štrukturálna Stabilita:

Three systém® využíva inovatívne konštrukčné technológie na zabezpečenie vysokej štrukturálnej integrity a odolnosti voči externým vplyvom, ako sú napr. extrémne poveternostné podmienky.

Zdravé Bývanie:

Ekologické materiály a vysoké štandardy kvality vzduchu v interiéri prispievajú k zdravšiemu a pohodlnejšiemu životnému prostrediu pre obyvateľov.

Spoliehať sa na overené materiály v konštrukčnom Three systéme® prináša viacero zásadných výhod. Použitím kvalitných, certifikovaných a dôkladne otestovaných materiálov zabezpečujeme nie len bezpečnosť a dlhú životnosť stavieb, ale aj ich ekologickú udržateľnosť a energetickú efektívnosť. Týmto prístupom chránime nie len investície, ale aj životné prostredie a budúce generácie. V konštrukčnom Three systéme® je voľba overených materiálov základným kameňom úspechu, ktorý umožňuje dosahovať vysoké štandardy kvality a spoľahlivosti v stavebníctve.